+420 732 679 337 show@aphrodisiadance.com

JAKÁ JE NAŠE SHOW?

Pro každý tanec máme tématický úvod na navození atmosféry, používáme rekvizity, vůně a různé efekty. K některým tancům necháme naservírovat čaj, provoníme prostor jasmínem, zapojíme publikum… prostě cokoliv, co je třeba, abyste se skvěle bavili!

Tančíme pro vás na plesech, firemních akcích, tématických festivalech, všude, kam se náš tanec hodí. Na dámské rozlučky se svobodou nabízíme programy s výukou, focením v zapůjčeném kostýmu i tvorbou choreografie na míru.

AUTENTICKÉ CHOREOGRAFIE
Vytváříme je na základě 10 leté praxe a v každém tanečním stylu se intenzivně vzděláváme. S respektem k dané kultuře chceme i divákům přinést opravdovost!

ORIGINÁLNÍ KOSTÝMY
U nás nenajdete levné náhražky kostýmu, tvoříme originály, spolupracujeme s návrháři a na našich kostýmech najdete nejeden Swarowski kamínek.

DÉLKA A CENA SHOW
Naše taneční choreografie jsou cca 3 – 6 minut dlouhé, jsou různě kombinovatelné a tudíž lze zatančit i delší vstup. Dle typu choreografie nabízíme sólo vystoupení nebo skupinové. Popište nám vaši představu a požadavky do poptávky – vše obratem naceníme!

Nahlédněte do naší pestré nabídky níže.

ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANEC

Profesionální orientální tanec je naší parketou a nabízíme jej v několika variantách – především s rekvizitami, v moderním pojetí a na dechberoucí hudbu. Dalšími styly jsou tzv. Fantasy neboli tance inspirované například motýlem, tanec s LED křídly aj.

Břišní tanec na ples

OHEŇ ZE SAHARY

Horký vzduch proudí nad obzorem zbarveným zapadajícím sluncem. Na nebi se začínají třpytit hvězdy a v oáze se zažehnul oheň utábořené karavany. Jak to bylo dál?

Tanec se šavlí

SKRYTÁ MOC

Na lesklé čepeli se vyjevuje obraz pravdy. Kam sahá naše odvaha a čím je poháněna? Jak udržet vnitřní klid a rovnováhu v těžkou chvíli? Tanec s mečem napoví, kde se nachází ono těžiště.

KABARET

Oblíbené tance vhodné snad na každou akci! Postupně repertoár rozšiřujeme, zatím ale máte možnost objednat tance jako je Be Italian (muzikálový, tanec se židlemi a tamburínami), temperamentní gypsy, vážné i hravé Tango Oriental a další.

LATINO & EXOTIC

Rytmické a temperamentní! Takové jsou tyto exotické tance – nechte rozproudit zábavu díky tancům jako je Samba, Mambo nebo polynéské tance Tahiti a Hula.